Történetek
Bemutatkozás:
Sziasztok olvasok!
Úgy más fel éve kezdtem írni és úgy egy fél éve hogy publikálóm őket wattpadon de úgy gondoltam jobb ha ide írok hisz nem olyan rég az egyik könyvemet letörölték pedig sokat dolgoztam vele. Na meg persze egyre többen írjak hogy, valaki szórakozik velük és törölhetik a történetüket amit őszintén nem értek hisz vannak aki éveket dolgoztak egy egy történetet és akkor valaki csak úgy letörli ha nem tetszik neki akkor inkább ne olvassa ne pedig hagyta hogy veszen a történet.
Na de ennyi elég mára már elég késő van mire arra jutottam hogy létre hozom ezt a blogot.
2021.Máj. 20.
22:20